Проект

Загальне

Профіль

Перегляд

Ціллю робіт є визначення основних напрямків розвитку ІТ в установі на коротко- та середню перспективу, створення концепції та методів удосконалення її діяльності відповідно до визначених напрямків з урахуванням наявних ресурсів та можливостей, ризиків та перспектив зростання.

Підстава для проведення робіт: 43 - власна ініціатива
Напрям фінансування: 2.2 - прикладні дослідження і розробки
Стратегічний пріоритетний напрям інноваційної діяльності: Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки
Вид роботи: 48 - прикладна
Очікувані результати: Методи, теорії, Методичні документи, Аналітичні матеріали
Галузь застосування: Освіта і наука

Останні новини

ЗІЕІТ доєднався до ініціативи Economic Cybernetics Token
Кібер-ініціатива ECCYB — це децентралізоване рішення для викладачів, студентів, а також освітніх стейкголдерів, призначене для вирішення проблем навчання, зокрема, забезпечення академічних прав та свобод учасників освітнього процесу.
Доданий Станіслав Левицький 2 місяців тому

ЗІЕІТ став учасником UGF
ЗІЕІТ став учасником освітньому проєкту «Ukraine Global Faculty» («UGF»)
Доданий Станіслав Левицький 9 місяців тому

ЗІЕІТ зареєстровано як учасника IT-Universe
ЗІЕІТ візьме участь у олімпіаді "IT-Universe", яка позиціонується як проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій, поліпшення процесів використання ІТ суспільством.
Доданий Станіслав Левицький близько 1 року тому

ЗІЕІТ зареєстровано у Open Science Service - ZENODO
Ландшафт наукової комунікації зазнає змін, точаться дискусії про послуги, бізнес-моделі, сховища наукових даних. Сервіс Zenodo пропонує життєздатну та конкретну альтернативу комерційним послугам від інституту пам’яті фізики елементарних частинок CERN!
Доданий Станіслав Левицький більше 1 року тому

ЗІЕІТ зареєстровано у науковій мережі Research4life.org
В межах розробки концепції розвитку ІТ у прикладних дослідженнях відбулася реєстрація ЗІЕІТ у науковій мережі Research4life.org. Мережа дає можливість отримати доступ до сотень тисяч публікацій у колекціях з технологій, економіки, тощо.
Доданий Станіслав Левицький більше 1 року тому

Подивитися всі новини