Проект

Загальне

Профіль

Новини

ЗІЕІТ доєднався до ініціативи Economic Cybernetics Token

Доданий Станіслав Левицький 22 днів тому

Кібер-ініціатива ECCYB — це децентралізоване рішення для викладачів, студентів та їх батьків, а також освітніх стейкголдерів у галузі економічної кібернетики, призначене для вирішення як теоретичних, так і практичних проблем навчання, зокрема, забезпечення академічних прав та свобод учасників освітнього процесу. Незважаючи на важливу та непересічну роль викладачів у формуванні майбутнього покоління економістів-кібернетиків, адміністратори ЗВО часто недооцінюють їх знання та нівелюють особливості та вимоги спеціальності. Крім того, стейкголдери хотіли б бути більше залученими у формування змісту освіти ЗВО у галузі кібернетики.

За своєю суттю ECCYB — це ініціатива спільноти кібернетиків, яка отримує можливість використання технології блокчейн для удосконалення системи освіти в цілому. Завдяки децентралізації створення та розповсюдження ECCYB надає студентам доступ до більш різноманітного освітнього контенту, викладачам - нові можливості для визнання їхнього внеску. Кінцева мета ECCYB — модернізувати освітній процес у галузі економіки шляхом надання більшого контролю над ним як викладачам і учням, так і роботодавцям та іншим стейкголдерам, прив'язки теоретичних аспектів навчання до реальних практичних кейсів та прикладного вирішення економічних проблем.

Детальніше тут [[https://projects.eccyb.org/doku.php?id=token:ukr]]

ЗІЕІТ став учасником UGF

Доданий Станіслав Левицький 8 місяців тому


ЗІЕІТ став учасником освітньому проєкту «Ukraine Global Faculty» («UGF»), який координується благодійним фондом «K.FUND» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Проєкт передбачає залучення викладачів, дослідників та експертів високого рівня з різних країн для проведення онлайн-лекцій і майстер-класів для студентів, викладачів та інших зацікавлених учасників.
З огляду на виклики військового часу та потреби післявоєнного відновлення України, проєкт UGF є важливим для національної системи освіти. Освітній контент світового рівня від кращих професорів, галузевих експертів і успішних підприємців сприятиме підвищенню якості навчального процесу, академічній мобільності та міждисциплінарній співпраці, усуватиме бар’єри між академічною сферою та реальним сектором економіки, зміцнюватиме міжнародні партнерства.
З огляду на вищезазначене, ЗІЕІТ сприятиме реалізації проєкту, у тому числі, залучаючи студентів до участі в онлайн-лекціях UGF та в подальшому інтегруючи результати проєкту в освітній процес та наукову складову діяльності.

Дивіться більш детально на сторінці [[https://ugf.academy]].

ЗІЕІТ зареєстровано як учасника IT-Universe

Доданий Станіслав Левицький 12 місяців тому


ЗІЕІТ візьме участь у міжнародній студентській олімпіаді в сфері інформаційних технологій "IT-Universe", яка позиціонується як соціально значимий проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством.
[[https://it-universe.org/ua/2023/UCH/Uz_Uch/Uch_2023.php]]
Організатор: ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України»
ЗВО-співорганізатори :
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України
  • Київський національний університет культури і мистецтв
  • Університет економіки та права "КРОК"
  • Вінницький Національний Технічний Університет

ЗІЕІТ зареєстровано у Open Science Service - ZENODO

Доданий Станіслав Левицький близько 1 року тому

[[https://zenodo.org/communities/zieit/?page=1&size=20]]

Ландшафт наукової комунікації зазнає змін, точаться дискусії про послуги, бізнес-моделі, сховища наукових даних. Сервіс Zenodo пропонує життєздатну та конкретну альтернативу комерційним послугам від інституту пам’яті фізики елементарних частинок CERN!
Публікація може відбутися через місяці чи роки після завершення дослідження, тому зібрати разом усі деталі на цьому етапі для відкритої публікації часто буває складно. Таким чином, Zenodo пропонує можливість зберігати закритий і обмежений вміст, щоб результати можна було фіксувати та безпечно зберігати під час дослідження, щоб нічого не було втрачено, коли ними відкрито ділитися пізніше в робочому процесі.
Крім того, для полегшення публікації дослідницькі матеріали для процесу рецензування можна безпечно завантажити в Zenodo в обмежених записах, а потім захищеними посиланнями поділитися з рецензентами. На вміст також може бути накладено ембарго, і він автоматично відкриватиметься під час публікації пов’язаної статті.
Щоб підтримувати всі ці варіанти використання, простий веб-інтерфейс доповнюється багатим API, який дозволяє інструментам і службам сторонніх розробників використовувати Zenodo як бекенд у своєму робочому процесі!

ЗІЕІТ зареєстровано у науковій мережі Research4life.org

Доданий Станіслав Левицький близько 1 року тому

В межах розробки концепції розвитку ІТ у прикладних дослідженнях відбулася реєстрація ЗІЕІТ у науковій мережі Research4life.org.
Мережа дає можливість отримати доступ до сотень тисяч публікацій у колекціях з технологій, економіки, права, охорони здоров'я, екології, тощо.

Більш детально дивіться тут [[https://www.research4life.org]]

Новий журнал

Доданий Станіслав Левицький близько 1 року тому

Шановні колеги!

Ми раді бачити вас серед читачів електронного журналу "Цифрова економіка та інформаційні технології" (http://journals.zieit.edu.ua/ojs/index.php/deit/issue/view/1)! Він продовжує академічні традиції Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій у галузі публікації результатів наукових досліджень та донесення їх до освітньої та наукової спільнот в Україні та світі. На теперішній час подібні можливості реалізуються журналом "Праці ЗІЕІТ", але наш новий журнал покликаний розвивати ці традиції за рахунок ширшої аудиторії науковців, зокрема, на міжнародному рівні, та сучасної технологічної платформи OJS. Редакційна колегія планує випускати журнал двічі на рік, логічно завершуючи семестрові дослідження та підбиваючи підсумки випусків спеціалістів різного освітнього рівня - бакалаврів, магістрів, тощо, які разом з науковими керівниками також зможуть публікувати статті з отриманими науковими результатами.

Таким чином, буде реалізовано сучасний підхід до розвитку інформаційних технологій у прикладних дослідженнях та висвітлено наукові результати підрозділів ЗІЕІТ, у першу чергу, кафедри інформаційних технологій та лабораторії інформаційно-технологічного супроводження діяльності інституту.Ми сподіваємося на плідне співробітництво з вами та пропонуємо надсилати статті нашій міжнародній редакційній колегії, яка суворо, але конструктивно контролюватиме якість опублікованих матеріалів.

З повагою,
Левицький Станіслав Іванович,
головний редактор

    (1-6/6)

    Експортувати в Atom